Sousedské vztahy - Potíže se sousedem

Datum: 03.09.2010

Vložil: Andrea M.

Titulek: Problémová sousedka

Dobrý den! Obracím se na kohokoliv kdo mi může poadit. Mám sousedku, která má za zdí pokojíčku mých dvou dcer obývací stěnu a v ní zabudovanou televizi., tudíž se to velmi rozlíhá a mi to slyšíme, tak že nám to opravdu vadí. Nedá se u toho spát. Jedna dcera chodí na střední školu a protože dojíždí, tak vstává velmi brzy a ta druhá mladší chodí do školky a protože musim být v 6hod. v práci, tak jí musím do tý školky vodit již před 6. hod. Je jasné, že chodí spát co nejdříve, aby ráno byli odpočaté. Sousedku jsem již 3x poprosila o stlumení, ale místo toho aby televizi stlumila, tak si koupila novou televizi. Vůbec nepochopila, že neni problém v té televizi, ale v tom kde je ta televize umístěna. Už jsem volala městskou policii, ale když dorazili, sousedka televizi stišila a nemohla jsem jim nic dokázat. může mi někdo poradit co se stím dá ještě dělat? Moc děkuji za jakou koliv radu co pomůže. Zde je můj e- mail: andynail@seznam.cz

Zpět na diskuzi

Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství

PageRank ukazatel optimalizace PageRank.cz