Exekuce

Datum: 31.07.2014

Vložil: Luciw

Titulek: exekuce manžela

Dobrý den, jsem půl roku po rozvodu a začaly mi chodit jako manželce povinného dluhy za manžela. Z některých mě vyřadili, vznikly před svatbou, teď se objevili dluhy za soudní poplatky manžela, soudil se za jeho dětictví, alimenty a nějakou věc která vznikla před manželstvím. Myslím si, že soudních poplatků nezaplacených bude mít asi více, ale když mi to přijde již od exekutora tak k částce 4000 soudní poplatek je dalších 10 tis náklady exekutora. Proto bych se chtěla zeptat, jak zjistit kolik má dluhů u soudu Olomouckého, Ostravského, Výškovského- napadlo mě obeslat soudy tak 4 a zeptat se, jaké tam má dluhy.......některé totiž nemusí ještě být dány exekutorovi, případně co jiného? Mohu požádat exekutora o snížení exekučních nákladů.......?Teď mi došel soudní poplatek a byl z roku 2004, tudiž 10 let jsem nevěděla, že tam dluží a dali mi to na vědomí až teď přes exekutora, přitom jsem o tom nevěděla a neměla jsem možnost uhradit ho bez desetitisícových nákladů navíc........ Je něco co mohu dělat abych zjistila jeho dluhy na soudech? Případně mohu exekutora požádat o snížení exekučních nákladů ? děkuji Lucie

Zpět na diskuzi

Kontakt: Pro právo Projekty: Smlouvy zdarma, Vzory zdarma, Smlouvy a vzory, Výpověď - vzor, Vzor životopisu, Půjčky a dluhy, Rozvod manželství

PageRank ukazatel optimalizace PageRank.cz